kompozytor muzyki
Moje referencje


Pan Marcin Siwiec stworzył ścieżkę dźwiękową do filmu reklamującego innowacyjny produkt online. Łatwa komunikacja, dbałość o szczegóły, profesjonalny client service i odpowiednie wyczucie muzyki. Polecam.

Dominik Cichy
Vision Ads
cichydominik(małpa)gmail.com
Niniejszym oświadczam, że Pan Marcin Siwiec jest autorem muzyki do hymnu naszej szkoły. Zlecenie zostało wykonane terminowo, zgodnie z ustaleniami i naszymi sugestiami. Pragnę polecić Państwu firmę Pana Marcina Siwca. Jest wykonawcą kreatywnym, posiadającym dużą wiedzę i umiejętności. W razie potrzeby z przyjemnością udzielę dokładniejszych informacji na jego temat.

Renata Struszczyk
Dyrektor SP im. KOU w Łukomiu
tel./fax 063 2762726, 063 2762755
splukom(małpa)gmail.com
Z Panem Marcinem współpracowaliśmy przy kilku projektach, takich jak spot radiowy Nad Czarną i Kamienną zrealizowany na zlecenie pięciu powiatów Województwa Świętokrzyskiego, filmami Dolina Tux, "Len - złoto Żyrardowa" i "Łódzkie Parki Miejskie". Jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy Marcina Siwca jako kompozytora muzyki ilustracyjnej. Jest świetnym muzykiem i doskonałym fachowcem w swojej dziedzinie.

Jarosław Moskwa
Grupa GoodEye
moskwaj(małpa)o2.pl
Już kilkakrotnie korzystałem z muzyki Marcina Siwca. Rok tem odbyła sie premiera filmu: Z biegiem Sanu przez Bieszczady. W tym przyrodniczym filmie Pańska muzyka wspaniale współgrała z bieszczadzką przyrodą. Na pewno nie raz jeszcze skorzystam z banku muzyki. Polecam wszystkim twórcom Zdrową Muzykę. Z poważaniem Andrzej Bujalski.

buyal(małpa)life.pl


Copyright © 2007-2020 by Marcin Siwiec All rights reserved